Mujdesign.cz - stojíme v pozadí va?ich aplikací

Ing. Josef KYNCL

soudní znalec, odhadce, ICT specialista

Kaštanová 467/26, Jihlava, 586 05
Česká republika
IČ: 10587373
neplátce DPH
tel.: +420 567 331 331
mob.: +420 603 433 580
e-mail: jkyncl<at>ji.cz

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

V případě zájmu zákazníka provádí­me optimalizaci textů na webové stránce i celého webu pro vyhledávací­ stroje.

Proč optimalizace pro vyhledávače?

Optimalizace může vašemu webu zajistit daleko vyšší­ návštěvnost oproti neoptimalizovanému stejně kvalitnímu webu. Optimalizovaný web má lepší­ pozici v takzvaných vyhledávačích neboli anglicky search engines. Z nich na stránku přichází­ mnoho návštěvní­ků (může to být i většina, záleží­ na povaze webu a jeho zaměření).

Možnosti, jak provést optimalizaci (SEO)

Máme dvě základní­ možnosti, jak optimalizaci zajistit:

  • optimalizace textu a kódu
  • optimalizace klíčových slov

Obě varianty lze kombinovat a právě jejich kombinace bývá považována za nejúčinnější­. Můžeme pro vás uskutečnit obě optimalizace a také vybrat v­hodná klíčová slova, pro která by bylo vhodné optimalizovat.

Optimalizace pro správná klíčová slova vám zajistí­ vyšší­ množství­ návštěvníků hledajících právě váš sortiment zboží či informace, které váš web­ obsahuje. Získáte díky němu větší­ šanci, že se někteří z návštěvní­ků se stanou vaš­imi zákazní­ky.

Připadá vám oblast SEO moc složitá, abyste ji mohli aplikovat na své stránky? Zeptejte se nás (viz. Kontakt), zodpoví­me vám vaše otázky a pří­padně provedeme analýzu vašeho webu, podle které můžeme navrhnout další vhodné kroky.

reference - newsletter - client login